Biedri

Latvijas Nodokļu konstultantu asociācijas biedru saraksts:

N.p.k.Vārds, uzvārdsIestāšanās biedrībā datumsSertifikāta
NumursPiešķiršanas datums
1Ainis Dābolsdibinātājs222.12.2003.
2Andris Krēsliņšdibinātājs2522.12.2003.
3Daiga Zēna-Zēmanedibinātājsapturēts 08.07.2021.22.12.2003.
4Ina Spridzānedibinātājsapturēts 01.12.2020.22.12.2003.
5Inga Kursītedibinātājs2722.12.2003.
6Kārlis Ketnersdibinātājsapturēts 25.01.2011.22.12.2003.
7Uldis Bērziņšdibinātājsapturēts 12.02.2021.22.12.2003.
8Vita Saknedibinātājs522.12.2003.
9Zlata Elksniņa - Zaščirinskadibinātājs1622.12.2003.
10Ilze Birzniece27.09.2002.5007.12.2004.
11Ruta Šneidere27.09.2002.3722.12.2003.
12Ruta Tereško27.09.2002.3822.12.2003.
13Anita Kursīte27.09.2002.2622.12.2003.
14Aija Lasmane27.09.2002.2822.12.2003.
15Iveta Rutkovska27.09.2002.3522.12.2003.
16Natālija Bautra09.06.2003.922.12.2003.
17Artūrs Breicis09.06.2003.1222.12.2003.
18Ilze Rauza09.06.2003.2022.12.2003.
19Signe Zīgela09.06.2003.722.12.2003.
20Mārtiņš Korsaks09.06.2003.2322.12.2003.
21Agate Zīverte09.06.2003.4122.12.2003.
22Natālija Zaiceva25.11.2003.4022.12.2003.
23Tatjana Bodniece25.11.2003.1122.12.2003.
24Gunta Darkevica25.11.2003.1422.12.2003.
25Gunta Kauliņa25.11.2003.1922.12.2003.
26Māris Jurušs25.11.2003.1822.12.2003.
27Anda Orehova25.11.2003.apturēts 25.05.2009.22.12.2003.
28Andrejs Birums25.11.2003.apturēts 01.01.2004.22.12.2003.
29Daina Robežniece25.11.2003.apturēts 05.12.2006.22.12.2003.
30Jānis Čupāns25.11.2003.1322.12.2003.
31Vita Liberte25.11.2003.2922.12.2003.
32Sabīne Vuškāne25.11.2003.3922.12.2003.
33Solvita Āmare - Pilka25.11.2003.apturēts 01.01.2004.22.12.2003.
34Ilona Butāne27.02.2004.4407.12.2004.
35Irēna Lejiņa27.02.2004.4307.12.2004.
36Kristīne Jarve27.02.2004.4807.12.2004.
37Ilze Zāmuela-Zvejniece27.02.2004.5605.01.2006.
38Zane Podiņa27.02.2004.6205.01.2006.
39Aleksandra Pečeņa12.10.2004.5407.12.2004.
40Eva Lauska11.11.2004.4507.12.2004.
41Lana Zīda11.11.2004.16605.06.2018.
42Nelda Janoviča11.11.2004.5307.12.2004.
43Olga Kuzmiča11.11.2004.6405.01.2006.
44Anita Ozoliņa02.12.2004.apturēts 29.11.2021.05.01.2006.
45Vladimirs Berlins23.02.2005.6805.01.2006.
46Lienīte Caune23.02.2005.5805.01.2006.
47Ilze Kosa-Bāra23.02.2005.6605.01.2006.
48Larisa Rosļakova29.08.2005.5705.01.2006.
49Sandra Bāliņa29.08.2005.14016.12.2014.
50Iveta Šuļja23.09.2005.15914.11.2017.
51Ināra Čečina15.11.2005.6105.01.2006.
52Ilze Palmbaha - Zvirbule15.11.2005.6705.01.2006.
53Iveta Vilsone28.03.2006.10418.12.2008.
54Larisa Jekimova29.08.2006.17619.10.2018.
55Alla Kovzele29.08.2006.12413.12.2010.
56Aina Kalēja29.08.2006.8529.01.2008.
57Ieva Liepiņa26.09.2006.7730.01.2007.
58Olga Lukašina31.10.2006.apturēts 12.02.2021.30.01.2007.
59Ieva Šterna-Tikaiže31.10.2006.10218.12.2008.
60Ingura Doble31.10.2006.10018.12.2008.
61Jeļena Smirnova31.10.2006.9918.12.2008.
62Sanita Dambe31.10.2006.9618.12.2008.
63Inita Skrodere06.12.2006.7530.01.2007.
64Inta Pūpolberga06.12.2006.7130.01.2007.
65Aija Ozoliņa27.02.2007.8429.01.2008.
66Inese Konstantinova16.10.2007.9718.12.2008.
67Ņina Podvinska16.10.2007.8029.01.2008.
68Gunita Malnača15.11.2007.9018.12.2008.
69Niks Beļakovs15.11.2007.Apturēts 01.01.2011.29.01.2008.
70Elita Stabiņa15.11.2007.8829.01.2008.
71Jadviga Neilande26.08.2008.10709.12.2009.
72Ingūna Ābele26.08.2008.9418.12.2008.
73Inga Rieba07.10.2008.Apturēts 22.12.2021.18.12.2008.
74Baiba Grandāne07.10.2008.10318.12.2008.
75Irina Cvetkova24.11.2008.11209.12.2009.
76Andris Jaunzemis24.11.2008.9318.12.2008.
77Salvis Ļūļaks24.11.2008.9218.12.2008.
78Jekaterina Balašonoka24.11.2008.9118.12.2008.
79Juris Timšāns26.01.2009.10509.12.2009.
80Inese Silmanoviča05.10.2009.11009.12.2009.
81Elīna Putniņa05.10.2009.11309.12.2009.
82Dzintra Zarāne24.11.2009.11409.12.2009.
83Marina Bičkovska04.12.2009.10909.12.2009.
84Aiva Liakovičus30.03.2010.11913.12.2010.
85Zane Jēkabsone06.10.2010.12213.12.2010.
86Jeļena Kasjanova26.10.2010.14516.12.2015.
87Dace Kankare26.10.2010.11813.12.2010.
88Jeļena Mihejenkova26.10.2010.11713.12.2010.
89Aija Hermane-Sabule23.11.2010.11613.12.2010.
90Gita Avotiņa23.11.2010.12313.12.2010.
91Oļegs Sējāns23.11.2010.12730.12.2011.
92Indra Ģeņģergaile01.12.2010.12013.12.2010.
93Aiva Āva30.03.2011.12630.12.2011.
94Andrejs Buklovskis30.03.2011.15307.06.2017.
95Rūdolfs Vilsons02.05.2011.16805.06.2018.
96Agris Nurža02.05.2011.13030.12.2011.
97Sandra Usāne29.11.2011.12530.12.2011.
98Agnese Volmane29.11.2011.12830.12.2011.
99Ilze Priede31.01.2012.14316.12.2015.
100Jana Andruškēviča31.01.2012.13407.01.2013.
101Jānis Urtāns16.07.2012.13507.01.2013.
102Jolanta Dukule06.08.2012.16405.06.2018.
103Oksana Zandersone06.08.2012.Apturēts 23.10.2023.07.01.2013.
104Karina Jildize19.09.2012.14116.12.2014.
105Sandija Novicka03.12.2012.13207.01.2013.
106Dana Muceniece05.03.2013.13628.12.2013.
107Ints Grīnbaums13.11.2013.13828.12.2013.
108Jānis Šneiders16.10.2014.13916.12.2014.
109Baiba Gāliņa28.11.2014.17419.10.2018.
110Lidija Nitiša29.04.2015.14616.12.2015.
111Natālija Budiča27.05.2015.15210.01.2017.
112Kristīne Parsonse30.07.2015.8013.12.2018.
113Inese Kanģīzere30.09.2015.14416.12.2015.
114Marina Mihailova15.10.2015.14816.12.2015.
115Vasīlijs Ļegajevs25.10.2015.17105.06.2018.
116Lilita Beķere11.11.2015.14716.12.2015.
117Anna Vilka13.11.2015.14910.01.2017.
118Ieva Lagzdiņa23.11.2015.14216.12.2015.
119Lāsma Jencīte07.12.2015.15010.01.2017.
120Dace Pajate07.12.2015.17813.12.2018.
121Svetlana Šemele-Baikova12.02.2016.16114.11.2017.
122Marina Kuzenko27.05.2016.15110.01.2017.
123Jānis Tiltiņš22.07.2016.18413.12.2019.
124Olga Zadorožnaja09.12.2016.15507.06.2017.
125Matīss Kodoliņš13.12.2016.15407.06.2017.
126Simona Sirsniņa-Grabovska13.12.2016.17719.10.2018.
127Alise Berlinberga17.02.2017.15714.11.2017.
128Andrejs Iļjins24.04.2017.17319.10.2018.
129Ivonna Balode03.05.2017.15607.06.2017.
130Juris Boiko17.07.2017.16505.06.2018.
131Svetlana Pevņeva09.08.2017.17005.06.2018.
132Violeta Zaķe17.08.2017.16214.11.2017.
133Iveta Dābola17.08.2017.15814.11.2017.
134Santa Zvejniece01.11.2017.16905.06.2018.
135Ita Bekerta28.11.2017.16305.06.2018.
136Linda Puriņa26.02.2018.16705.06.2018.
137Linda Blaua05.06.2018.17205.06.2018.
138Katerina Gormaļova20.08.2018.17519.10.2018.
139Inita Anne Lazdiņa08.11.2018.18313.12.2019.
140Jekaterina Andreimane19.04.2019.19601.12.2022.
141Ija Ustimkina-Biševa06.11.2019.18213.12.2019.
142Pauls Bite08.01.2020.18508.01.2020.
143Sigita Keiša18.02.2020.20315.12.2022.
144Ilze Varlamova10.03.2020.18625.01.2021.
145Ilze Langmane10.03.2020.19112.01.2022.
146Ilona Paukšte29.04.2020.19815.12.2022.
147Rudīte Eglāja05.11.2020.Sertifikāts Nr.187 apturēts no 07.10.2022.25.01.2021.
148Viktorija Kristholde-Luse05.11.2020.
149Antra Biezbārde13.05.2021.18808.07.2021.
150Laila Kelmere06.09.2021.20015.12.2022.
151Kristers Zālītis06.09.2021.19312.01.2022.
152Anda Asare05.10.2021.19212.01.2022.
153Oskars Lielmanis11.10.2021.20511.12.2023.
154Irina Stroževa15.10.2021.18912.01.2022.
155Marta Celmiņa25.11.2021.19012.01.2022.
156Alīna Ruskova14.01.2022.
157Sanita Paidere19.02.2022.19422.04.2022.
158Linda Zaļaiskalna28.04.2022.20115.12.2022.
159Agnese Bite-Amoliņa30.06.2022.
160Līga Kalve-Krieviņa12.07.2022.
161Svetlana Zvaigzne12.09.2022.
162Signe Koņuhova20.09.2022.
163Kirils Kondratovs29.09.2022.19521.10.2022.
164Laura Straume06.10.2022.20711.12.2023.
165Ludmila Grebenčuka18.10.2022.20215.12.2022.
166Ieva Sīle11.11.2022.19715.12.2022.
167Varvara Ļubimova23.11.2022.20415.12.2022.
168Jekaterina Juhimeca07.12.2022.19915.12.2022.
169Dīns Ričards Rempe20.06.2023.
170Madlena Drozdova18.08.2023.
171Edžus Valdmanis05.10.2023.21011.12.2023.
172Kristīne Liepa11.10.2023.20611.12.2023.
173Kaspars Rumba20.10.2023.20811.12.2023.
174Dmitrijs Gavrilovs06.11.2023.20911.12.2023.
175Eduards Dzintars30.11.2023.21111.12.2023.
176Artūrs Radziviļčuks11.12.2023.
177Kristella Deičuka14.12.2023.
178Oļesja Baltputne08.01.2024.
179Sandijs Joksts31.01.2024.
180Svetlana Nesinova01.03.2024.