Biedri

Latvijas Nodokļu konstultantu asociācijas biedru saraksts:

N.p.k.Vārds, uzvārdsIestāšanās biedrībā datumsSertifikāta
NumursPiešķiršanas datums
1Ainis Dābolsdibinātājs222.12.2003.
2Andris Krēsliņšdibinātājs2522.12.2003.
3Daiga Zēna-Zēmanedibinātājsapturēts 08.07.2021.22.12.2003.
4Ina Spridzānedibinātājsapturēts 01.12.2020.22.12.2003.
5Inga Kursītedibinātājs2722.12.2003.
6Kārlis Ketnersdibinātājsapturēts 25.01.2011.22.12.2003.
7Uldis Bērziņšdibinātājsapturēts 12.02.2021.22.12.2003.
8Vita Saknedibinātājs522.12.2003.
9Zlata Elksniņa - Zaščirinskadibinātājs1622.12.2003.
10Ilze Birzniece27.09.2002.5007.12.2004.
11Ruta Šneidere27.09.2002.3722.12.2003.
12Ruta Tereško27.09.2002.3822.12.2003.
13Anita Kursīte27.09.2002.2622.12.2003.
14Aija Lasmane27.09.2002.2822.12.2003.
15Iveta Rutkovska27.09.2002.3522.12.2003.
16Natālija Bautra09.06.2003.922.12.2003.
17Artūrs Breicis09.06.2003.1222.12.2003.
18Ilze Rauza09.06.2003.2022.12.2003.
19Signe Zīgela09.06.2003.722.12.2003.
20Mārtiņš Korsaks09.06.2003.2322.12.2003.
21Agate Zīverte09.06.2003.4122.12.2003.
22Natālija Zaiceva25.11.2003.4022.12.2003.
23Tatjana Bodniece25.11.2003.1122.12.2003.
24Gunta Darkevica25.11.2003.1422.12.2003.
25Gunta Kauliņa25.11.2003.1922.12.2003.
26Māris Jurušs25.11.2003.1822.12.2003.
27Anda Orehova25.11.2003.apturēts 25.05.2009.22.12.2003.
28Andrejs Birums25.11.2003.apturēts 01.01.2004.22.12.2003.
29Daina Robežniece25.11.2003.apturēts 05.12.2006.22.12.2003.
30Jānis Čupāns25.11.2003.1322.12.2003.
31Vita Liberte25.11.2003.2922.12.2003.
32Sabīne Vuškāne25.11.2003.3922.12.2003.
33Solvita Āmare - Pilka25.11.2003.apturēts 01.01.2004.22.12.2003.
34Ilona Butāne27.02.2004.4407.12.2004.
35Irēna Lejiņa27.02.2004.4307.12.2004.
36Kristīne Jarve27.02.2004.4807.12.2004.
37Ilze Zāmuela-Zvejniece27.02.2004.5605.01.2006.
38Zane Podiņa27.02.2004.6205.01.2006.
39Aleksandra Pečeņa12.10.2004.5407.12.2004.
40Eva Lauska11.11.2004.apturēts 03.02.2022.07.12.2004.
41Lana Zīda11.11.2004.16605.06.2018.
42Nelda Janoviča11.11.2004.5307.12.2004.
44Olga Kuzmiča11.11.2004.6405.01.2006.
45Anita Ozoliņa02.12.2004.apturēts 29.11.2021.05.01.2006.
46Vladimirs Berlins23.02.2005.6805.01.2006.
47Lienīte Caune23.02.2005.5805.01.2006.
48Ilze Kosa-Bāra23.02.2005.6605.01.2006.
49Larisa Rosļakova29.08.2005.5705.01.2006.
50Sandra Bāliņa29.08.2005.14016.12.2014.
51Santa Šmiukše29.08.2005.6305.01.2006.
52Iveta Šuļja23.09.2005.15914.11.2017.
53Ināra Čečina15.11.2005.6105.01.2006.
54Ilze Palmbaha15.11.2005.6705.01.2006.
55Iveta Vilsone28.03.2006.10418.12.2008.
56Larisa Jekimova29.08.2006.17619.10.2018.
57Alla Kovzele29.08.2006.12413.12.2010.
58Aina Kalēja29.08.2006.8529.01.2008.
59Ieva Liepiņa26.09.2006.7730.01.2007.
60Olga Lukašina31.10.2006.apturēts 12.02.2021.30.01.2007.
61Ieva Šterna-Tikaiže31.10.2006.10218.12.2008.
62Ingura Doble31.10.2006.10018.12.2008.
63Jeļena Smirnova31.10.2006.9918.12.2008.
64Sanita Dambe31.10.2006.9618.12.2008.
65Inita Skrodere06.12.2006.7530.01.2007.
66Inta Pūpolberga06.12.2006.7130.01.2007.
67Aija Ozoliņa27.02.2007.8429.01.2008.
68Inese Konstantinova16.10.2007.9718.12.2008.
69Ņina Podvinska16.10.2007.8029.01.2008.
71Gunita Malnača15.11.2007.9018.12.2008.
72Niks Beļakovs15.11.2007.Apturēts 01.01.2011.29.01.2008.
73Elita Stabiņa15.11.2007.8829.01.2008.
74Jadviga Neilande26.08.2008.10709.12.2009.
75Ingūna Ābele26.08.2008.9418.12.2008.
76Inga Rieba07.10.2008.9818.12.2008.
77Baiba Grandāne07.10.2008.10318.12.2008.
78Irina Cvetkova24.11.2008.11209.12.2009.
79Andris Jaunzemis24.11.2008.9318.12.2008.
80Salvis Ļūļaks24.11.2008.9218.12.2008.
81Jekaterina Balašonoka24.11.2008.9118.12.2008.
82Juris Timšāns26.01.2009.10509.12.2009.
83Inese Silmanoviča05.10.2009.11009.12.2009.
84Elīna Putniņa05.10.2009.11309.12.2009.
85Dzintra Zarāne24.11.2009.11409.12.2009.
86Marina Bičkovska04.12.2009.10909.12.2009.
87Aiva Liakovičus30.03.2010.11913.12.2010.
88Zinta Jansons03.09.2010.12113.12.2010.
89Zane Jēkabsone06.10.2010.12213.12.2010.
90Jeļena Kasjanova26.10.2010.14516.12.2015.
91Dace Kankare26.10.2010.11813.12.2010.
92Jeļena Mihejenkova26.10.2010.11713.12.2010.
93Aija Hermane-Sabule23.11.2010.11613.12.2010.
94Gita Avotiņa23.11.2010.12313.12.2010.
95Oļegs Sējāns23.11.2010.12730.12.2011.
96Indra Ģeņģergaile01.12.2010.12013.12.2010.
97Aiva Āva30.03.2011.12630.12.2011.
98Andrejs Buklovskis30.03.2011.15307.06.2017.
99Rūdolfs Vilsons02.05.2011.16805.06.2018.
100Agris Nurža02.05.2011.13030.12.2011.
101Sandra Usāne29.11.2011.12530.12.2011.
102Agnese Volmane29.11.2011.12830.12.2011.
103Ilze Priede31.01.2012.14316.12.2015.
104Jana Andruškēviča31.01.2012.13407.01.2013.
105Jānis Urtāns16.07.2012.13507.01.2013.
106Jolanta Dukule06.08.2012.16405.06.2018.
107Oksana Zandersone06.08.2012.13307.01.2013.
108Karina Jildize19.09.2012.14116.12.2014.
109Sandija Novicka03.12.2012.13207.01.2013.
110Dana Muceniece05.03.2013.13628.12.2013.
112Ints Grīnbaums13.11.2013.13828.12.2013.
113Jānis Šneiders16.10.2014.13916.12.2014.
114Baiba Gāliņa28.11.2014.17419.10.2018.
115Lidija Nitiša29.04.2015.14616.12.2015.
116Natālija Budiča27.05.2015.15210.01.2017.
117Kristīne Parsonse30.07.2015.8013.12.2018.
118Inese Kanģīzere30.09.2015.14416.12.2015.
119Marina Mihailova15.10.2015.14816.12.2015.
120Vasīlijs Ļegajevs25.10.2015.17105.06.2018.
121Lilita Beķere11.11.2015.14716.12.2015.
122Anna Vilka13.11.2015.14910.01.2017.
123Ieva Lagzdiņa23.11.2015.14216.12.2015.
124Lāsma Jencīte07.12.2015.15010.01.2017.
125Dace Pajate07.12.2015.17813.12.2018.
126Svetlana Šemele-Baikova12.02.2016.16114.11.2017.
127Marina Kuzenko27.05.2016.15110.01.2017.
128Jānis Tiltiņš22.07.2016.18413.12.2019.
129Olga Zadorožnaja09.12.2016.15507.06.2017.
130Matīss Kodoliņš13.12.2016.15407.06.2017.
131Simona Sirsniņa-Grabovska13.12.2016.17719.10.2018.
132Alise Berlinberga17.02.2017.15714.11.2017.
133Andrejs Iļjins24.04.2017.17319.10.2018.
134Ivonna Balode03.05.2017.15607.06.2017.
135Juris Boiko17.07.2017.16505.06.2018.
136Svetlana Pevņeva09.08.2017.17005.06.2018.
137Violeta Zaķe17.08.2017.16214.11.2017.
138Iveta Dābola17.08.2017.15814.11.2017.
139Santa Zvejniece01.11.2017.16905.06.2018.
140Ita Bekerta28.11.2017.16305.06.2018.
141Linda Puriņa26.02.2018.16705.06.2018.
142Linda Blaua05.06.2018.17205.06.2018.
143Katerina Gormaļova20.08.2018.17519.10.2018.
144Diāna Šadurska12.09.2018.17913.12.2018.
145Olga Jenate17.10.2018.
146Inita Kaliksone-Kažociņa08.11.2018.18313.12.2019.
147Aleksandra Smirnova13.02.2019.18113.02.2019.
148Jekaterina Andreimane19.04.2019.
149Lorenzo Ghiggini03.09.2019.
150Ija Ustimkina-Biševa06.11.2019.18213.12.2019.
151Pauls Bite08.01.2020.18508.01.2020.
152Sigita Keiša18.02.2020.
153Linda Gēgerniece03.03.2020.
154Ilze Varlamova10.03.2020.18625.01.2021.
155Ilze Langmane10.03.2020.19112.01.2022.
156Ilona Paukšte29.04.2020.
157Lāsma Priede05.11.2020.
158Rudīte Eglāja05.11.2020.18725.01.2021.
159Viktorija Kristholde-Luse05.11.2020.
160Rihards Gusars05.11.2020.
161Antra Biezbārde13.05.2021.18808.07.2021.
162Laila Kelmere06.09.2021.
163Kristers Zālītis06.09.2021.19312.01.2022.
164Anda Asare05.10.2021.19212.01.2022.
165Dina Kuzina11.10.2021.
166Oskars Lielmanis11.10.2021.
167Irina Stroževa15.10.2021.18912.01.2022.
168Marta Celmiņa25.11.2021.19012.01.2022.
169Alīna Ruskova14.01.2022.
171Sanita Paidere19.02.2022.19422.04.2022.
172Linda Zaļaiskalna28.04.2022.
173Jūlija Jokste13.05.2022.
174Agnese Bite-Amoliņa30.06.2022.
174Līga Kalve-Krieviņa12.07.2022.
175Svetlana Zvaigzne12.09.2022.
176Signe Koņuhova20.09.2022.
177Kirils Kondratovs29.09.2022.19521.10.2022.
178Laura Straume06.10.2022.
179Ludmila Grebenčuka18.10.2022.
180Ieva Sīle11.11.2022.